IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 3 kwietnia 2011

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 3 kwietnia 2011

1. Jesteśmy w połowie Wielkiego Postu. Dzieci i młodzież przeżywały już czas swoich rekolekcji. W przyszłą niedziele rozpoczną się rekolekcje dla dorosłych, które poprowadzi ks. Julian Sobczyk, były wikariusz w naszej parafii, a obecnie proboszcz i budowniczy kościoła w Sołku. Na wszystkich Mszach św. niedzielnych głoszone będą konferencje rekolekcyjne. Proszę o modlitwę w rodzinach i indywidualnie w intencji Ojca rekolekcjonisty oraz dobrego przeżycia rekolekcji i sakramentu spowiedzi św.

2. Przypominamy o nabożeństwach wielkopostnych

 • dziś o g. 1730 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
 • W piątek droga krzyżowa dla dzieci o g. 1630, dla młodzieży i dorosłych o g. 1715.

  3. Dziś w 3 dniu miesiąca zapraszamy na comiesięczny Apel Jasnogórski o g. 2100.

  4. W przyszłą niedzielę w naszej Bazylice o g. 1400 wystąpi z koncertem amerykański chór z Kaliforni - Main Street Singers. Chór ten istnieje od 26 lat, dawał koncerty w 56 krajach na wszystkich kontynentach. Wielokrotnie zdobywał prestiżowe nagrody. Cieszymy się z wyróżnienia naszej parafii oraz możliwości uczestniczenia w tej duchowej uczcie. Serdecznie zapraszamy na koncert oraz zaproszenie znajomych z innych parafii.

  5. Serdecznie zapraszamy nauczycieli i wychowawców na Wielkopostny Dzień Skupienia, który odbędzie się 10 kwietnia 2011 r. (niedziela) w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu. Konferencje wygłosi ks. dr hab. Adam Maj. Mszy św. przewodniczył będzie ks. bp Henryk Tomasik. Rozpoczęcie spotkania o godz. 1000.

 •  
  EUCHARYSTIA:

  Niedziela
  i święta nakazane

  800,930,1100

  1230, 1800

  Dni powszednie   700, 1800

  Opoka

  oaza

  diecezja radomska

  wiara

  hospicjum