IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 06 marca 2016r.

1. Jesteśmy w połowie W. Postu. Dzieci i młodzież przeżywały już czas swoich rekolekcji. W przyszłą niedziele rozpoczną się rekolekcje dla dorosłych, które poprowadzi ks. prof. Zbigniew Niemirski, dyrektor radomskiej edycji Gościa Niedzielnego. Na wszystkich Mszach św. niedzielnych głoszone będą konferencje rekolekcyjne. Proszę o modlitwę w rodzinach i indywidualnie w intencji Ojca rekolekcjonisty oraz dobrego przeżycia rekolekcji i sakramentu spowiedzi św.

2. Przypominamy o nabożeństwach wielkopostnych

  • dziś o g. 17.30  Gorzkie Żale. Z racji choroby czterech osób z zespołu nie może odbyć się koncert pasyjny o g. 17.00  zapowiadany tydzień temu.
  • w piątek droga krzyżowa dla dzieci o g. 16.30, dla młodzieży i dorosłych o g. 17.15.
     

3. W lipcu odbędą się w Polsce Światowe Dni Młodzieży: I etap w diecezjach, II etap w Krakowie. Z naszej parafii organizujemy wyjazd do Krakowa na trzy dni od 29 lipca do 1 sierpnia. Koszt 310 zł. plus 10 euro. W ramach tej opłaty zapewniony jest przejazd w jedną i drugą stronę, nocleg na polu namiotowym, wyżywienie całodzienne, plecak pielgrzyma, ubezpieczenie. Organizowany jest też z Radomia wyjazd na cały tydzień do Krakowa od 25 lipca do 1 sierpnia. Koszt 700 zł. Zapisy w każdą niedzielę po Mszach świętych w zakrystii przyjmuje ks. Paweł Krasiński. Przy zapisie wpłacamy zaliczkę w wysokości 100 zł.

4. Zapraszamy rodziców komunijnych wraz z dziećmi po odbiór strojów w najbliższy czwartek 10 marca na g. 19.00. Następne spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii 3 kwietnia na Mszy Św. o g. 12.30.

5. Wzorem lat ubiegłych Caritas wraz z parafiami organizuje Jałmużnę Wielkopostną. W naszym kościele możemy dziś złożyć do puszek po Mszy św. ofiarę, która przeznaczana będzie na solidarność i pomoc w leczeniu dzieci i osób starszych.   
 
EUCHARYSTIA:

Niedziela
i święta nakazane

800,930,1100

1230, 1800

Dni powszednie   700, 1800

Opoka

oaza

diecezja radomska

wiara

hospicjum